ابزارهای شناسایی فعالیت های منفی در سئو

بازدید: 1109 بازدید

ابزارهای شناسایی فعالیت های منفی در سئو

در خدمت شما همراهان همیشگی مرکز فایل های فارسی هستیم با آموزش های ویژه و معرفی ابزارهای مهم در سئو، در ادامه با ما همراه باشید

اگر SEO را آنطور که باید انجام دهید روند رو به رشد را در کار خود حس خواهید کرد. اما اشتباهات انجام شده در سئو هم نه تنها مفید نیست، بلکه به افت رتبه و مسائل دیگر منجر می شود. ما به این فعالیت های اشتباه در سئو negative SEO یا سئوی منفی می گوئیم.

کاربران negative SEO را در شکل و روش های مختلفی تعریف می کنند. از نظر بعضی ها سئوی منفی به کارشکنی ها و تلاش های مخرب رقبای شما مربوط خواهد بود

در این نوع دیدگاه، رقیبانی که قصد تخریب شما را دارند شروع به لینک دهی های نامناسب و منفی به سایت شما می کنند و یا لینک های مفید سایت شما را کپی برداشته و یا آن ها را منفی معرفی می کنند.

برخی دیگر، هک شدن سایت، سرقت محتوا، جعل هویت برند و … را دلیل اصلی سئوی منفی می دانند.

اما واقعیت negative SEO این اتفاقات گفته شده نیست؛ بلکه هر نوع چیزی که باعث لطمه زدن به شهرت کار شما شود و وب سایت شما را از لیست جستجوها دور کند به واقع یک negative SEO یا سئوی منفی می باشد. سئوی منفی لازم نیست حتماً از سوی رقیبان و دشمنان شما اعمال شود، بلکه اشتباهات فردی و ناخواسته هم می تواند سبب بروز این مشکل باشد. مسلماً به همین راحتی ها نمی توان فهمید که چه مشکلاتی باعث ایجاد چنین وضعیتی شده اند. شما برای شناسایی عامل یا عوامل بروز این مشکلات می بایست از ابزارهای خاصی استفاده کنید.

در ادامه به 10 ابزار مفید در شناسایی عوامل منجر به negative SEO اشاره می کنیم

[box]

نمایش لینک دانلود رایگان تنها مخصوص کاربران ویژه

 

متاسفانه شما مجوز مشاهده ی این محتوا را ندارید این محتوا تنها مخصوص کاربران ویژه ViP سایت میباشد

برای دانلود فایل نیاز به اشتراک VIP دارید. جهت دریافت اشتراک اینجا کلیک کنید.

[/box]

مطلب پیشنهادی : آموزش سئو و بهینه سازی سایت بصورت تصویری ویدیو فوق حرفه ای

ادامه مطلب