پکیج آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

بازدید: 2038 بازدید

پکیج آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

Mobile Repair Training Package

آموزش تعمیرات موبایل، تبلت، کامپیوتر و … یکی از مهم ترین و پر سود ترین دانش ها میباشد که برای هر فرد موفقی واجب است آن را بداند.

آیا چرا تعمیرات موبایل و تبلت بسیار سودمند است ؟

در قدم اول باید بدانید که امروز  در عصر دیجیتال قرار داریم و در ایران ۵۰ میلیون نفر حداقل از موبایل و تبلت استفاده میکنند، اما آیا به این فکر کرده ایید که اگر دستگاه آن ها دچار مشکل شود، آیا در این شرایط اقتصادی سخت قادر خواهند بود دستگاه جدید بخرند ؟

جواب خیر است، دیگر مردم ترجیح میدهند موبایل های خراب خود را تعمیر کنند تا اینکه هزینه های زیادی را صرف خرید دوباره کنند. و باید توجه داشت که با تعمیر روزانه ۲ تا ۱۰ گوشی، درآمد بالغ بر ۱۰ تا ۵۰ میلیون خواهید داشت و میتوانید کارگاه تعمیراتی خود را به مرور زمان راه بیندازید.

مژده به دوستان و تمامی همراهان مرکز فایل های فارسی یک پکیج کاملا حرفه ای و عالی جمع آوری کرده ایم که با آن شما عزیزان میتوانید این مباحث را براحتی فرا بگیرید بنابراین ‍‍پیشنهاد میکنیم به هیچ وجه این فرصت را از دست ندهید و حتما این مجموعه را در ادامه تهیه کرده و از آموزش و تعمیرکار شدن خود لذت ببرید.

آموزش های این دوره بصورت تصویری یعنی ویدیویی از مبتدی تا پیشرفته بدون نیاز به دانش و سرمایه اولیه در کم تر از دو هفته استاد شوید.

 

Mobile Repair Training Package

 

این اموزش شامل ۴۳ جلسه ویدیو ایی می باشد که با آن میتوانید مباحت تعمیرات موبایل چه سخت افزاری و چه فیزیکی را برطرف نمایید.

چرا باید از ویدیو استفاده کنم؟

شاید دلیل کاملا واضح باشد، زیرا این کار واقعا صادقانه بگوییم کار خیلی راحتی نیست که بتوانید آن را با کتاب یاد بگیرید و نیاز به دیدن تصاویر و نحوه انجام کار آن دارد، بنابرین ویدیو بهترین گزینه برای اینکار می باشد.

ضعف های این دوره از آموزش چیست ؟

خب اگر بخواهیم از نگاه یک مشتری محصول خودمان را نقد کنیم، شاید ضعف این باشد که تعداد ویدیو طولانیست، اما خب راه چاره ای هم وجود دارد، آن هم این است که این کار واقعا یک کار بیهوده نیست، وقتی شما دنبال یک موفقیت و هدف بزرگ هستید، بی شک میتوانید آموزش ها را در کمتر از یک ماه به پایان برسانید و کار خود را راه بیاندازید.

ضعف کوچک دوم شاید این باشد که نیاز به وسایل دارد (مکان انجام مهم نمی باشد) اما خب خوشبختانه وسایل آن هزینه چندانی ندارند و میتوانید دست خالی وارد میدان شوید.

کسب و کار میلیونی خود را همین حالا راه اندازی کنید

  • آموزش ها به زبان فارسی هستند
  • کیفیت ویدیو ها بالا می باشد
  • ویدیو دارای جزوه می باشد ( PDF )
  • چه مبتدی باشید چه حرفه ایی، این ویدیو ها میتواند نیاز های شما را برطرف کند.

 

تضمین کیفیت محصول پکیج آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

این محصول تضمین کیفیت دارد و در صورتی که ناراضی بودید و یا نتیجه ای نگرفتید تمام مبلغ پرداختی شما را باز خواهیم گردان.

ادامه مطلب